Ważne: niniejsza witryna używa plików cookie (więcej)
Jesteś tutaj: Strona główna O firmie
ceny netto

O firmie

Istniejąca od kwietnia 1993 roku firma Cedima Adam Jercha zbudowała i ugruntowała w Polsce pozycję firmy Cedima GmbH z Celle, jednego z wiodących światowych dostawców maszyn i narzędzi techniki diamentowej dla budownictwa. Zapewnienie możliwości dalszego rozwoju wymagało zmian oraz przekształceń, które w kwietniu 2006 doprowadziły do założenia spółki ADIAM.

Dzisiaj, dzięki wysiłkowi zespołu pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom obsługi około 400 naszym klientom w całym kraju. Obsługujemy wyłącznie firmy handlowe specjalizujące się w sprzedaży maszyn i narzędzi, firmy wynajmujące sprzęt budowlany oraz firmy wykonujące usługi w zakresie cięcia i wiercenia w żelbecie. Z siedziby przy ulicy Centralnej 1 we Wrocławiu wysyłamy codziennie towar i serwisujemy sprzęt wystawiając ponad 4000 faktur rocznie.

Do roku 2009 włącznie uczestniczyliśmy w najważniejszych targach branżowych : w poznańskiej Budmie i kieleckiej Autostradzie.
W styczniu 2009 roku uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający spełnienie przez ADIAM wymagań normy ISO 9001:2008 w zakresie sprzedaży maszyn i narzędzi dla budownictwa.

Rozszerzamy ofertę zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Poza maszynami i narzędziami techniki diamentowej od wiodących dostawców światowych wprowadziliśmy na rynek lekkie zagęszczarki firmy Batmatic – znanego włoskiego producenta, który zapewnia swoim maszynom 3 lata gwarancji !
Zgodnie z naszym mottem – dostarczamy sprzęt dla zawodowców – znających się na rzeczy, wymagających fachowców, którzy w swoich decyzjach dotyczących zakupów nie kierują się wyłącznie kryterium ceny.
W dziedzinie techniki diamentowej dla budownictwa oraz lekkich zagęszczarek dostarczymy Państwu towar spełniający najwyższe wymagania.

Zarząd Spółki
ADIAM sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Centralnej 1, 52-116 Wrocław, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000252712, posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP PL899-256-08-34, REGON 020241490. Kapitał zakładowy 140 200 PLN wpłacony w całości.


Strona Serwisu oraz jej poszczególne podstrony, w szczególności zamieszczone w nich treści, w tym zdjęcia stanowią przedmiot prawa autorskiego w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.), Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści Serwisu wymaga pisemnej zgody jego właściciela.

Tworzenie stron WWW Aptus.plaptusshop.pl
copyright by Adiam Sp. z o.o.