Ważne: niniejsza witryna używa plików cookie (więcej)
ceny netto

Wysyłka towarów

Towar dostępny w magazynie, zamówiony do godziny 14:00 wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS jeszcze tego samego dnia. Wyjątek stanowią maszyny i inne towary składowane na paletach - zamówienie musimy otrzymać do godziny 10:00.
Towar niedostępny w dniu zamówienia zwykle jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu kilku dni roboczych. O terminie dostawy zawsze informujemy Kontrahenta.
Towar o wartości netto powyżej 1000,00 PLN wysyłamy na nasz koszt, do mniej cennych przesyłek doliczamy 16.00 PLN netto kosztu usługi transportowej.
Przesyłki są ubezpieczone, jednak dla uniknięcia nieporozumień prosimy BARDZO o sprawdzanie kompletności i jakości dostawy. Dotyczy to szczególnie przypadków, kiedy widoczne są uszkodzenia opakowania. Najlepiej zrobić takie zgłoszenie natychmiast, w obecności kuriera przewoźnika i jak najszybciej poinformować nas o wszelkich brakach i uszkodzeniach towaru. Brak zgłoszenia zastrzeżeń co do jakości i / lub kompletności dostawy w ciągu trzech dni od daty jej odebrania przez Kontrahenta uznajemy za potwierdzenie jej prawidłowości.

Zapraszamy do zakupów: STRONA GŁÓWNA
Tworzenie stron WWW Aptus.plaptusshop.pl
copyright by Adiam Sp. z o.o.